Transfer Praha {{ $t('general.trips_n_transfers') }}
Recenze od našich zákazníků
Shopper Award
 • Fixní ceny
  Cenu se dozvíte předem, žádné další příplatky.
 • Prvotřídní zákaznický servis
  Naši klienti nás v recenzích hodnotí na 4.8 hvězdiček z 5.
 • Platby v hotovosti nebo kartou
  Plaťte v hotovosti řidiči nebo kartou online.
 • Vyzvedneme vás na letišti
  Naši řidiči vás budou čekat v příletové hale hned po přistání.
 • Sledujeme informace o příletech
  Sledujeme aktuální informace o příletech a budeme vás čekat v pravý čas i když je váš let opožďen.

Transfer Praha - transfery, denní výlety a pronájmy vozidla s řidičem

Transfer Praha poskytuje přepravní služby za fixní ceny. Zajišťujeme spojení Prahy s městy a turistickými destinacemi v České Republice a Evropě. Účtujeme fixní sazby, informaci o ceně se dozvíte vždy předem. Ve vozovém parku máme všechny velikosti vozidel od klasických sedanů po autobusy.

Privátní transfery z/do Prahy

Zajišťujeme taxislužbu mezi Prahou a městy v České Republice a Evropě. Taky poskytujeme přepravu po Praze, na letiště, vlaková a autobusová nádraží. Mezi naše nejpopulárnější služby patří:

Jednodenní výlety z Prahy

Kromě jednosměrných transferů nabízíme taky výlety z Prahy s návratem ve stejný den. K dispozici máte řidiče a vozidlo na celý den. Nejpopulárnější destinace jsou:

Pronájem auta s řidičem

Tato služba je určena klientům vyžadujícím maximální flexibilitu. Náš řidič vám bude k dispozici po celou dobu pronájmu, nebo vás může dopravit na místo určení a pak vyzvednout v domluvený čas.

Platby

Platit můžete různými způsoby. Nejpohodlnější je platba kartou přímo na našich stránkách. Takové platby jsou v případě pozdějšího zrušení vratné (u transferů s vyzvednutím mimo Prahu je nutné zrušit minimálně do momentu kdy řidič opouští Prahu, pro detaily vrácení peněz viz “Vratky" níže). Akceptujeme taky hotovost, bankovní převody nebo platby přes PayPal.

Platby v hotovosti v hlavních měnách

V případě že preferujete platbu v hotovosti, akceptujeme mimo Českých Korun taky eura, americké dolary nebo britské libry. Jediný omezení při hotovostních platbách je u transferů které nezačínají v Praze. V takových případech je nutné zaplatit alespoň 30% předem (kartou, bankovým převodem nebo přes PayPal).

Vratky

Všechny předplacené služby jsou v případě zrušení vratné za podmínky že k takovému zrušení musí dojít nejpozději do momentu kdy náš řidič opouští Prahu (například u transferu Vídeň-Praha jsou to 4 hodiny před vyzvednutím). U transferů z počátkem cesty v Praze je možné zrušit transfer kdykoliv.

Vyzvednutí z letiště

Téměř polovina cest začíná na letišti Ruzyně nebo na některém z velkých okolních letišť (např. Schwechatt Vienna). Pro dopravu z pražského letiště můžete využít naše letištní taxi za fixní cenu.

Naši řidiči čekají vždy v příletové hale na letišti s tabulkou s vaším jménem, případně názvem firmy, skupiny nebo cestovní kanceláře.

Sledujeme lety

Pokud chcete být vyzvednuti na letišti potřebujeme znát číslo vašeho letu. Všechny přílety sledujeme a budeme vás čekat i v případě pozdního příletu.

Recenze našich klientů

Recenze níže můžou být v originále v jiném jazyce, pro originální verzi prosím následujte odkaz pod recenzí

“Od naši cestovní kanceláře jsme dostali zlou adresu pro destinaci přístaviště naší lodě. Řidič Transfer Praha nám pomohl zjistit správnou adresu a dovezl nás k správnému přístavišti. S transferem jsme byli velmi spokojeni a službu doporučujeme komukoliv kto cestuje do Prahy."

“Velmi spokojeni s řidičem který nás vezl z letiště. Řidič nás vyzvedl včas a byl velmi milý. Nemáme žádný problém doporučit vaše služby."

“Transfer Praha byli skvělý a nad naše očekávání. Při vystupování si můj manžel si zapomněl cestovní pas v autě. Řidič se kůli nám vrátil na letiště ještě před tím než jsme si to sami uvědomili. To bylo podruhé co jsme použili tuto společnost a můžeme je jenom doporučit."

“Vyzvednutí bylo na čas, minivan byl čistý a řidič milý. Velmi snadná komunikace se společností přes email. O mnoho rychlejší způsob cestování než dlouhá cesta vlakem."